španělský výrobce keramiky

Cifre Ceramica

CIFRE CERAMICA

cifreceramica.com
Díky svým více než třicetiletými zkušenostem ve výrobě keramiky je v současnosti společnost cifre - výrobce univerzálních a trendových řešení za velmi konkurenceschopné ceny - zárukou služeb, kvality a flexibility.

Tato moderní a dynamická španělská společnost s velkou touhou po internacionalizaci je schopná rychle se přizpůsobit jakémukoliv trendu, díky čemuž upevňuje svou pozici na trhu jakožto jeden z nejzajímavějších výrobců keramiky.

Společnost Cifre se stává tím, kdo určuje směr, a svými návrhy keramiky, která je současná, módní, přirozená i klasická zároveň, nás provádí světem designu, barev a kreativity, prostředím romantickým, ale současně s rafinovaným smyslem pro luxus, které nás svou rozhodností navrací do přírody nebo naopak do města, a obohacuje naše všední dny keramickými výrobky ideálními pro prostředí koupelen, obytných místností, venkovních, veřejných i komerčních prostor.
Cesta plná emocí, která vede stále dál a dál až do nového světa, v němž to, co je vyjádřeno keramikou, nachází ideální symbiózu se svůdnou sérií mosaiky Cautive by Cifre, u níž nám třpyt povrchů, hřejivé zlacení v kombinaci se svěžestí přírodních materiálů a atraktivní odlesky kamenů, keramiky, skla a kovů přinášejí útržky přírody až do našich domovů, jimž dodávají na jedinečnosti a svůdnosti.

Keramika značky Cifre není pouhým materiálem, ale spojencem, komplicem a nástrojem, jenž vyzývá k tvoření, k realizaci nápadů a projektů, v nichž je keramika hlavním hrdinou prostředí, v němž se každodennost stává nezapomenutelným zážitkem.

Vítejte doma!
Video

CIFRE CERAMICA VIDEO COORPORATIVO

Cifre Ceramica Youtube kanál

REALIZACE