italský výrobce keramiky

CE.SI

Společnost Ce.Si. - ceramica di sirone byla založena roku 1962 a je tedy již přes padesát let, tradičním italským výrobcem specializovaným na plnobarevné keramické kachličky a mozaiky ze slinuté gres porcellanato.

Zárukou úspěchu výrobků společnosti Ce.Si. je neustálý výzkum v oblasti barev a maximální pozornost věnovaná použitým surovinám, jejichž výsledkem je komplexní a strukturovaný design keramických obkladů a dlažeb, složených ze speciálních dílců a z dekorů a vyznačujících se plnými, sytými a jasnými barvami.

Výrobky značky Ce.Si. jsou antibakteriální, mrazuvzdorné a kyselinovzdorné, a tedy ideální pro uspokojení všech nároků odborníků, prodejců, distributorů, architektů i koncových zákazníků, jejichž ocenění získávají na domácím i zahraničním trhu, a nacházejí tak uplatnění nejen v soudobé architektuře, ale i ve wellness centrech, posilovnách, bazénech, nemocnicích, obchodech, v rodinných domech, kancelářích, školách a školkách, v hotelích a vůbec všude tam, kde estetické řešení vychází z rozmanitosti formátů, barev, speciálních kusů i povrchových úprav s možností vytvářet nekonečné kombinace a efektní řešení.
Třpytivé a vzácné odlesky světel vytvářené lesklými i matnými povrchy, ať už protiskluzovými či fazetovými, propůjčují takto zařízenému prostoru magickou atmosféru a panchromatické světelné vibrace, kterými celý prostor ozařují a podtrhují jeho barevnost, v celé její neobyčejné kráse.

Výrobky Ce.Si. nabízejí kompaktní a odolný povrch, jehož barevná škála zahrnuje vše od jasných a sytých odstínů až po odstíny jemně pastelové. Zvolené suroviny tvořící podklad výrobku zaručují absolutní absenci nečistot a dokonalé rozložení barvy.

Barva je uměleckým dílem par excellence, které má magický dar; a zatímco předmět, tvar a linka se zaměřují především na myšlenku, barva nemá pro inteligenci žádný význam, avšak má velkou moc evokovat a provokovat city a pocity.

Svět je nakreslen světlem a vymodelován barvou. Barva umírá, vyjadřuje, našeptává, baví, barva se prolíná s fantazií a vytváří strukturu hmoty i příběhů, které se rodí díky neustálé kreativitě a výzkumu společnosti Ce.Si.
Video

CE.SI. Ceramica di Sirone a Cersaie 2019

CE.SI Youtube kanál

REALIZACE