italský výrobce keramiky

Gardenia Orchidea

GARDENIA ORCHIDEA

gardenia.it
Společnost gardenia orchidea se na trhu objevuje v roce 1961 jako podnik rodiny Bonezzi. V průběhu několika málo let se stává velmi důležitým výrobcem keramiky s mezinárodní působností ve více než 120 zemích, což je velkým přínosem ke konsolidaci image společnosti na trhu i díky její orientaci zaměřené stále více na výrobky vyšší třídy, které potvrzují oblíbenost italského stylu ve světě.

To byl přístup, který vynesl firmu Gardenia Orchidea, se všemi jejími nejmodernějšími technologiemi v řízení výrobku v “uzavřeném cyklu”, na přední místa v inovaci, technice i estetice keramiky. Všechny fáze zpracování jsou řízeny přímo v podniku a celý technologický vývoj doprovází starostlivá péče o estetické detaily a design, s variacemi stylů a tendencí, které předbíhají samotnou ideu o bydlení, do něhož společnost Gardenia Orchidea promítá a reprodukuje každodenní pocity. 
Cílem, kolem něhož se točí výzkum společnosti Gardenia Orchidea, je “obléci domov”, který je zdrojem inspirace a centrem harmonie a intimity. V úzké spolupráci s architekty a designéry se vydávají po cestách architektury a vyvíjejí výrobky na míru pro obytné prostory, v nichž keramika předjímá a interpretuje nový vkus a nové trendy v novém pojetí prostoru.

Dnes více než kdy jindy se společnost Gardenia Orchidea snaží pokračovat ve své filozofii dekorace a interiérového designu, kterou přetváří do nových stylů bydlení, v nichž se technologie a volba keramických výrobků stávají tlumočníkem nejmodernějších požadavků spjatých s architekturou a s dnešním stylem bydlení.
Video

GARDENIA ORCHIDEA CERSAIE 2019

Gardenia Orchidea Youtube kanál

REALIZACE