italský výrobce keramiky

Ceramica Rondine

CERAMICA RONDINE

ceramicarondine.it
Rok 1961 je rokem, kdy došlo v itálii k několika zlomovým okamžikům. V létě toho roku vznikla společnost ceramica rondine s.P.A. A zapustila kořeny mezi městy reggio emilia a modena. Dnes je rondine group jednou z nejvíce prosperujících průmyslových skupin v oboru keramických dlažeb, obkladů a soklů ze slinuté kameniny.

Nadšení prvních let rostlo a konsolidovalo se společně s výsledky. A právě ty jsou hnací silou a motivací do další práce, která nasměrovává firmu stále vice k vývozu svého zboží, jenž získává uznání a zaznamenává obchodní úspěchy u zahraničních partnerů.

Nové výrobky, nové technologie, výzkum a vývoj, neustálé investice, kvalita, design, ochrana životního prostředí - to jsou hlavní směry, které doprovázely společnost Rondine Group na její cestě padesáti lety historie italské keramiky a které přivádějí na svět kvalitu a dokonalost.
Značka Ceramica Rondine nabízí širokou škálu možností pro výběr dlažby a obkladů ze slinuté kameniny, které uspokojí každou potřebu přizpůsobit interiér či exteriér vlastnímu vkusu, a tolik nápadů, jak dodat osobnost, originalitu a jedinečnost obytným i komerčním prostorům.

To všechno nabývá konkrétních tvarů v značkových kolekcích Ceramica Rondine vyznačujících se autentičností stylu Made in Italy - svými tvůrčími návrhy pro obklady a dlažby z keramiky, elegancí nejjemnějšího mramoru, sugestivností antického kamene, přírodním teplem dřeva, městským a materiálním vzhledem tmelů, kouzlem pálené hlíny, svůdností rafinovaných barevných odstínů i dotekem drsných či leštěných povrchů.

To vše je obohaceno širokou škálou formátů ideálních pro každého, kdo hledá řešení, které co nejlépe uspokojí všechny nároky jeho projektového řešení - tradiční, přírodní i současný design.
Video

CERAMICA RONDINE PROMO VIDEO

Ceramica Rondine Youtube kanál

REALIZACE