slovenský výrobce umělého kamene

Vaspo stone

VASPO STONE

vaspo.sk
Slovenská firma VASPO® STONE, s.r.o. je rodinná firma působící na trhu od roku 1990. Vývoj však sahá až do roku 1981, kdy byl vyroben první obklad Pískovec.

Krédem a motivací společnosti VASPO je přinášet zákazníkům cenově přijatelnou a technicky dokonalejší náhradu přírodního kamene, který svým vzezřením připomíná odvěké spojení člověka s přírodou.

První obklad Pískovec vznikl v domácích podmínkách v roce 1981 během stavby rodinného domu a požadavku na nestandardní obklad soklové části. Od tohoto období se vylepšovala technologie a do roku 1989 se obklad vyráběl pro nekomerční účely. V následném roce 1990 se zakládá firma VASPO, začíná se budování firmy, výroba ve větším rozsahu a další zdokonalování technologie.
Hlavním produktem je výroba dokolané imitace přírodního kamene v nejvyšší kvalitě na trhu. Firma od svého vzniku využívá jedinečnou vlastní technologii, vlastní vývoj i vlastní návrh finálního vzhledu obkladu. Výrobní proces je časově i pracovně poměrně náročný, ale jen díky tomu dosahuje vysokou věrnost napodobení, současně při zachování výborných technických vlastností. Výsledný barevný efekt na povrchu je stejný po celém průřezu, což garantuje téměř neomezenou barvostálost, životnost a to spolu se zobrazením i nejjemnějších kapilár dokumentuje jedinečnost použité technologie.

Firma VASPO® je díky své technologii jednoznačným lídrem ve svém oboru, čehož důkazem jsou mnohá ocenění a množství spokojených zákazníků.
Video

VASPO STONE s.r.o.

Vaspo stone Youtube kanál

REALIZACE